Josif Pančić

Слободне активности

СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ - МЛАЂИ РАЗРЕДИ

Име и презиме учитеља

Слободне активности

Силвана Лазић

Математичка секција
Ликовна секција

Сандра Планић

Ритмичка секција
Ликовна секција

Радмила Вукић

Математичка секција
Ликовна секција

Драгана Мирковић

Математичка секција
Ликовна секција

Јасмина Ђорђевић

Ритмичка секција
Ликовна секција

Марица Петковић

Спортска секција
Ликовна секција

Јован Мицић

Спортска секција
Драмска секција

Снежана Милаковић-Лакић

Математичка секција
Рецитаторска секција

Гордана Симовић

Математичка секција
Рецитаторска секција

Споменка Марковић

Спортска секција
Драмска секција

Невена Опалић

Математичка секција
Рецитаторска секција

Сузана Милаковић

Математичка секција
Драмска секција

Маја Марковић

Цвећарска секција
Ликовна секција

Ивана Марковић

Математичка секција
Цвећарска секција

Љиљана Јованоски

Математичка секција

Данијела Максимовић

Спортска секција
Математичка секција

Мирјана Ђукаловић

Спортска секција
Математичка секција

Ива Иванчевић Илић

Математичка секција
Ликовна секција

Зоран Гаврић

Спортска секција

Радмила Жежељ-Ралић

Литерарна секција

Бојана Плавшић

Спортска секција

Милка Чичић

Ликовна секција

Сандра Мирчић

Ликовна секција

Татјана Филиповић

Ликовна секција

 

СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ - СТАРИЈИ РАЗРЕДИ

Име и презиме наставника

Слободне активности

Светлана Лакичевић

Српски језик

Наташа Бајковић

Српски језик

Марија Димитријевић

Српски језик

Анђелка Вученовић

Математичка секција

Оливера Крстић

Енглески језик

Ивана Јовановић

Енглески језик

Ивана Милисављевић

Енглески језик

Марија Панић

Енглески језик

Маја Веселиновић

Енглески језик

Катерина Новаковић

Француски језик

Милосав Дабетић

Француски језик

Даринка Одабашић

Француски језик

Славица Радојчић

СНА - Чувари природе

Драгана Јанковић

Географска секција

Славољуб Васић

Папирно моделарство
Саобраћај

Мирослав Радић

Ракетно моделарство
Енергетика

Милан Милојевић

Авиомоделарство
Бродомоделарство

Данка Петровић

Папирно моделарство
Аутомоделарство

Никола Везмар

Авиомоделарство
Бродомоделарство

Драгана Ристић

СНА - Цртање, сликање
и вајање

Ана Живковић

СНА - Цртање, сликање
и вајање

Радмила Јовићевић

Спортска секција

Радоје Гледовић

Спортска секција

Милица Белаћевић

Спортска секција

Марија Петровић

Спортска секција

Петра Стојковић

СНА - Хор и оркестар

Тања Маћејка Трајковић

СНА - Хор и оркестар
Хор и оркестар старијих разреда

Милица Ракић

Музичка секција - хор

Маријана Пуношевац

Верска секција

Данијела Бојковић

Културно уметничка секција

Марија Николић

Грађанска секција

Невенка Димитријевић

Грађанска секција

 

Ви сте овде: Почетна Настава Слободне активности