ПОНОСНИ СМО НА ЊИХ!


 

Резултати ученика школе на свим такмичењима у школској

2023-2024 години

 

Ученици су са поносом носили своје име и име наше школе на различитим такмичењима и освојили бројне награде. Наши ученици су уложили додатни труд и напор и показали колико је важно улагати у стицање знања. Следе резултати на различитим такмичењима.

 

 

 

 

Градско такмичење у пливању

На базену СЦ "11.април" 26. и 27.2.2024. године одржано је Градско такмичење у пливању за ученике основних школа.

Ученици наше школе су поправили своја лична времена, а следећи ученици су освојили медаље:

 I место

Дариа Добај 2-5
50м делфин и пласман на републичко такмичење

 I место

Теса Туцаковић 7-1
50м прсно и пласман на републичко такмичење

 III место

Дора Добај 5-3
50м делфин

 

 

 

 

Општинско такмичење из математике за млађе и старије разреде

 I место

Гала Стефановић 3-6
Виктор Базик 4-2
Нађа Савић 4-4
Вукан Селак 7-4
Стефан Црнојевић 8-4
Давид Мијатовић 8-4
Катарина Петровић 8-4
Лазар Мирић 8-3

 II место

Војин Лазић 3-3
Наталија Стојиљковић 3-2
Дуња Симић 3-4
Михајло Ранђеловић 3-5
Олга Стојковић 3-3
Марко Селак 4-2
Алек Ђукановић 4-6
Урош Ножица 4-5
Ива Николић 4-5
Симона Остојић 5-2

 III место

Сара Јовановић 3-5
Маша Гајић 3-6
Лена Давидовић 4-3
Ђорђе Вражалић 4-3
Мила Штулић 6-6
Ања Денић 6-4

Похвала

Петра Радичевић 3-1
Искра Мишић 3-6
Лена Прошић 3-4
Дамјан Обућина 4-6
Уна Кутлија 5-2
Алекса Лекић 6-5
Милан Пејчић 7-6
Лана Новаковић 8-4

 

 

Општинско такмичење из француског језика

 I место

Маша Алексић 8-1

 II место

Петра Стаменовић 8-3
Лена Вујић 8-3
Исидора Гајић 8-3
Валентина Анђелић 8-3
Ксенија Ранђић 8-6
Никола Вујичић 8-5 (специјална категорија)

 

 

Општинско такмичење из енглеског језика

 I место

Александра Попевић 8-2
Мила Станојевић 8-1
Лазар Мирић 8-3

 II место

Петра Јовановић 8-1
Софија Павлашевић 8-2
Петар Тошков 8-6
Матија Јојић 8-2

 III место

Алекса Косановић 8-4

 

 

Општинско такмичење из информатике и рачунарства

 I награда

Давид Мијатовић 8/4

 II награда

Стефан Црнојевић 8/4

 

 

Градско такмичење из баскета три на три

 II место

дечаци, 8.разред

Угљеша Авлијаш 8/1
Никола Иванчевић 8/3
Филип Алексић 8/3
Стефан Васић 8/5

 

Basket 

 

 

Општинско такмичење из футсала

 II место

дечаци, 6.разред

Стефан Михаиловић 6-1
Никола Живанков 6-2
Михајло Миленковић 6-2
Андрија Павловић 6-3
Лука Прошић 6-3
Војислав Денда 6-4
Огњен Миковић 6-4
Димитрије Радојевић 6-4
Андрија Иконић 6-5
Огњен Пунишић 6-5
Павле Гајић 6-4
Богдан Урукало 6-4

 

Futsal 

 

 

Општинско такмичење из кошарке

 I место

дечаци, 6.разред

Марко Атлагић 6-1
Андрија Лукач 6-1
Вук Бараћ 6-1
Лука Ераковић 6-1
Никола Шотаревић 6-2
Страхиња Жунић 6-2
Никша Авдаловић 6-3
Андреј Зечевић 6-3
Матија Костић 6-3
Хедон Крајиновић 6-3
Павле Ћукаловић 6-3
Андрија Јанићијевић 6-4
Лука Пламенац 6-4

 

 

 

 

Општинско такмичење из кошарке

 II место

девојчице, 7. и 8.разред

Ива Иванчев 8-1
Ивана Јовашевић 8-2
Катарина Петровић 8-4
Александра Бјелић 8-4
Софија Миленковић 8-5
Лана Ковачевић 8-6
Хелена Ристић 7-2
Ивана Кнежевић 7-4

 

 

 

 

Општинско такмичење из кошарке

 III место

дечаци, 8.разред

Угљеша Авлијаш 8-1
Виктор Рајковић 8-1
Влада Војиновић 8-1
Филип Алексић 8-3
Никола Иванчевић 8-3
Растко Јовановић 8-4
Огњен Шобот 8-4
Стефан Васић 8-5
Никола Вујичић 8-5

 

 

 

 

Општинско такмичење у рецитаторству

 I место

Олга Стојковић 3/3

 III место

Симона Лакетић 8/5

 

 

 

Фестивал "Миња Субота" - Градско такмичење

I место

Дуња Лакић 6/1
са освојених 97 поена

 

Фестивал "Миња Субота" - Општинско такмичење

I место

Дуња Лакић 6/1
са освојених максималних 100 поена

Takm2023M1
Дуња Лакић

 

 

фебруар 2024.