Josif Pančić

Такмичења

 

 

Градско такмичење из француског језика

III место

Барбара Секулић 8-1

 

 

Градско такмичење „Најраспеваније одељење“ - Пријатељи деце Чукарице

 II место

  Одељење 4-6 и учитељица Ива Иванчевић Илић

 

 

Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености Дабар

На републички ниво такмичења пласирали су се:

Нађа Миливојевић 6-2
Константин Чоловић 8-3
Марко Бишевац 8-5

 

 

Градско такмичење из одбојке

III место

Категорија VI разред дечаци

Одбојкашка екипа ОШ "Јосиф Панчић"

Огњен Тодоровић 6-1
Константин Васиљевић 6-1
Константин Вукашиновић 6-1
Лазар Ристић 6-1
Илија Обрадовић 6-1
Никола Томашевић 6-2
Иван Рајковић 6-4
Вукашин Петковић 6-3
Милић Здјелар 6-6
Огњен Радојчић 6-6

 

 

 

Градско такмичење из пливања

I место

Никола Докмановић 8-1, 50м леђно

II место

Ања Мараш 5-2, 50м делфин
Андреј Делић 6-5, 50м делфин

III место

Јована Николић 6-1, 50м краул
Милан Павловић 6-6, 50м прсно

 

 

 

Општинско такмичење "Златна сирена"

 Општинско такмичење није реализовано по плану. Први део општинског такмичења је одржан али је заказани други део одложен због пандемије Ковид- 19. Зато резултати нису комплетни у школској 2019-2020.години.

 I место

 Милан Пејчић 3-6, соло
Милан Пејчић 3-6 и Милутин Живановић 3-1, дует
Вук Живановић 5-2 и Велизар Ивановић 5-1, дует
Павле Крстић 7-5 , Катарина Мирковић 7-5 и Катарина Стајчић 7-2, терцет

 II место

Павле Крстић 7-5 и Катарина Мирковић 7-5, дует

 

 

Општинско такмичење из математике - млађи разреди

I место

Арсеније Недић 3-2
Алекса Стојановић 3-3

II место

Лука Николић 3-5
Ива Плећаш 3-6
Давид Мијатовић 4-4

III место

Војин Радокановић 3-2
Реина Марија Судар 3-4
Никола Радовић 4-1
Јован Радић 4-5
Петар Тошков 4-6
Лана Ковачевић 4-6
Лана Новаковић 4-4

Похвала

Ангелина Ђурђевић 3-3
Магдалена Митровић 3-6
Наталија Вржалић 3-1
Глорија Тегелтија 3-4
Филип Боровић 3-5
Софија Кнежевић 3-6
Анастасија Цимбаљевић 4-4
Коста Терзић 4-5
Андреј Тодорчевић 4-1

 

 

Општинско такмичење из математике - старији разреди

I место

Вук Живановић 5-2
Андреа Петковић 5-3
Константин Симић 6-3
Стефан Миленковић 8-5

II место

Новак Пикеља 5-3
Велизар Ивановић 5-1
Андреј Крсмановић 5-1
Јована Николић 6-1
Илија Илић 6-3
Лука Денић 6-4
Јања Марић 7-2

III место

Алекса Буква 5-6
Алекса Васић 5-1
Константин Донић 5-5
Андреј Нешић 5-1
Исидора Милошевић 6-3
Огњен Радојчић 6-6
Калина Павловић 6-1
Нина Нешовановић 6-3
Андреа Брезић 6-3
Марко Ескић 6-2
Јаков Ристивојевић-Рајковић 6-4
Андреа Богдановић 7-4
Александар Матејић 8-2
Константин Чоловић 8-3
Коста Стаменовић 8-3

Похвала

Алекса Тасић 5-3
Лука Станковић 7-1
Павле Узуновић 7-3
Реља Михаиловић 7-2
Ленка Пауновић 7-2
Вук Вукашиновић 8-4

 

 

Оштинско такмичење из књижевности – Књижевна олимпијада

II место

Сара  Живадиновић 7-1

 III место

Глигорије Грујић 7-1
Софија Бјелић 7-1

 

 

Општинско такмичење из француског језика

I место

Барбара Секулић 8-1

 III место

Стефан Миленковић 8-5
Димитрије Карашићевић 8-2
Петар Кнежевић 8-3
Александар Бјеловук 8-3

 

 

Општинско такмичење из енглеског језика

III место

Константин Чоловић 8-3
Лена Ћукаловић 8-6

 

 

Општинско такмичење из хемије

II место

Бранислав Давидовић 8-2
Јања Марић 7-2

 

 

Општинско такмичење из физике

II место

Калина Павловић 6-1
Константин Симић 6-3
Лука Денић 6-4
Огњен Радојичић 6-6
Павле Јеленић 6-6

III место

Реља Илић 6-2
Јаков Ристивојевић Рајковић 6-4
Катарина Ковачевић 6-6
Ленка Пауновић 7-2
Андреа Богдановић 7-4

 Похвала

Растко Живановић 7-1
Вук Нектаријевић 8-1
Александар Матејић 8-2
Константин Чоловић 8-3

 

 

Општинско такмичење из информатике и рачунарства

II место

Владимир Станковић 6-3

III место

Павле Јеленић 6-6

 Похвала

Немања Никитовић 6-2

 

 

Општинско такмичење из Технике и технологије и Техничког и информатичког образовања

I место

Лука Станковић 7-1- дисциплина авио моделарство
Растко Живановић 7-1 - дисциплина бродо моделарство
Константин Чоловић 8-3 - дисциплина изложба

II место

Александар Бјеловук 8-3 - дисциплина изложба

III место

Никола Томашевић 6-6 - дисциплина авио моделарство

 

 

Дечји октобарски салон

II награда

Софија Милановић 6-5

Изложени радови:

Никола Петровић, Тара Абразовић 6-6, Јана Кременац 6-6, Милица Матовић 6-5, Лука Денић 6-4,
Дарија Јовановић 6-4, Лена Рашић 6-4, Наташа Шпадијер 6-4, Ива Плећевић 6-4, Мила Сакић 6-2,
Вера Црноглавац 6-1, Нина Нешовановић 6-3, Анита Мисини 6-1, Милица Димитријевић 6-3,
Вељко Васиљевић 6-1, Уна Басара 6-6

 

 

Општинско такмичење из рукомета

I место

Тим ученика VII и VIII разреда

Ђорђе Милутиновић 8-3
Јован Вучељић 8-2
Давид Маџгаљевић 8-6
Мартин Рабреновић 7-2
Никола Арсенијевић 8-4
Алекса Ђорђевић 8-6
Марко Иванић 8-3
Марко Миленковић 8-2
Матија Станковић 8-4

 

 

Општинско такмичење из одбојке

I место

Категорија VI разред дечаци

Огњен Тодоровић 6-1
Константин Вукашиновић 6-1
Лазар Ристић 6-1
Илија Обрадовић 6-1
Никола Томашевић 6-2
Иван Рајковић 6-4
Вукашин Петковић 6-3
Милић Здјелар 6-6
Огњен Радојчић 6-6

 

 

Општинско такмичење „Најраспеваније одељење“ - Пријатељи деце Чукарице

I место

 Одељење 4-6 и учитељица Ива Иванчевић Илић

 

 

 

 

Општинско такмичење - Песнички сусрети деце и младих Чукарице

Млађи разреди

II место

Нина Јосимов 4-1

III место

Маша Алексић 4-1

Старији разреди

II место

Ива Марјановић 8-4

III место

Оливер Дрвенџија 6-3

 

 


јун 2020.

 

Ви сте овде: Почетна Актуелно Такмичења Такмичења